Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Kontakty

Šumperk


jednatel společnosti

Libor Moravec

moravec@moravecgroup.cz
+420 608 830 886

vedoucí silnoproudých elektroinstalací

Ivoš Vybíral

vybiral@moravecgroup.cz
+420 723 054 555

vedoucí výroby rozvaděčů NN

Petr Kapusník

kapusnik@moravecgroup.cz
+420 608 845 147

vedoucí slaboproudých a bezpečnostních elektroinstalací

Jaroslav Krč

krc@moravecgroup.cz
+420 608 886 256

vedoucí servisního oddělení

Pavel Strnad

strnad@moravecgroup.cz

+420 608 440 886

stínící technika Climax

Tomáš Křesina

kresina@moravecgroup.cz

+420 608 886 218

projektant

Ing. Pavel Matura

matura@moravecgroup.cz
+420 608 176 406

rozpočty/nabídky

Matouš Moravec

m.moravec@moravecgroup.cz
+420 774 886 401

účetní/administrativní práce

Tereza Hrochová

faktury@moravecgroup.cz

+420 777 820 886

asistentka Climax

Jana Šafářová

safarova@moravecgroup.cz

+420 778 058 886

samostatný technik EPS

Petr Hýsek

hysek@moravecgroup.cz

+420 774 886 399

administrativa

Martina Scheinerová

info@moravecgroup.cz

+420 777 820 886

Praha


vedoucí pobočky Praha

Roman Tysoň

tyson@moravecgroup.cz
+420 608 886 586

samostatný technik EPS

Adam Korbelář

korbelar@moravecgroup.cz
+420 774 185 677

samostatný technik silnoproudých el.instalací

Leontyi Korobach

korobach@moravecgroup.cz
+420 730 896 931

administrativa Praha

Natalia Zhadan

praha@moravecgroup.cz

+420 608 733 164

samostatný revizní technik

Jiří Burda

burda@moravecgroup.cz

+420 703 174 492